L

ADVOKATENE
ENOKSEN & STEIRO AS

Vi holder til i tredje etasje i Avishuset,
Rådhusgata 2, på Sortland.
Ta heisen opp i tredje etasje hvor vi har resepsjon, møterom og kontorer.

Postboks 53
8401 Sortland

Tlf: 76 11 36 00
Faks: 76 11 36 01
post@enoksensteiro.no

w

Ansatte

Oddmund Enoksen

12.04.2016 12:30PARTNER, ADVOKAT (H)
+47 481 49 123
E-post: oddmund@enoksensteiro.no

Frank Steiro

13.05.2016 14:40PARTNER, ADVOKAT
+47 416 83 732
frank@enoksensteiro.no

Stian Auglend

12.04.2016 12:27PARTNER, ADVOKAT
+47 482 23 367
stian@enoksensteiro.no

Gard Rødsand Kvernmo

14.09.2018 08:57ADVOKAT
+47 932 87 084
gard@enoksensteiro.no

Rune Nielsen

14.09.2018 10:52ADVOKATFULLMEKTIG
+47 938 34 667
rune@enoksensteiro.no

Bente Starheim

14.09.2018 10:56ADVOKATSEKRETÆR
+47 412 18 518
bente@enoksensteiro.no

Målfrid Berg

14.09.2018 10:58ADVOKATSEKRETÆR
+47 419 29 692
maalfrid@enoksensteiro.no